• Nuttery
  • |
  • 18. júna 2019

To pravé orechové na horúce letné dni

Počas leta sa nám častokrát stáva, že sa z toľkého tepla nevieme rozhodnúť či sme smädný alebo hladný. Hľadáme teda niečo, čo nás osvieži, dodá energiu a zároveň aj zasýti. Ľadová káva si vás získa plnou chuťou mandľového mlieka a kvalitnej výberovej kávy zo slovenských pražiarní..

Čím sa však Ľadová káva odlišuje od bežných?

Vo viacerých obchodoch či pumpách môžete vidieť ľadovú kávu zabalenú v plechovkách či tetrapaku. Namiesto kvalitnej kávy je to skôr nápoj s nízkym obsahom kofeínu, plný cukru a dochucovadiel. Prišli sme tak s nápadom, pozdvyhnúť tento nápoj na vyšší level a dodať mu ako sa hovorí – tie správne ,,grády,, ?

Základom je mandľové mlieko

Keď sú tu iné možnosti prečo ich nevyužiť? Pri výrobe používame náš mandľový raj, ktorý sa pýši 10%-ným obsahom kalifornských mandí. Chuť je doladená sladkastým ryžovým sirupom a zjemnená štipkou himalájskej soli. Práve táto receptúra spôsobuje, že sa mandľový raj hodí ako ku sladkým tak aj ku kyslým druhom kávy.

Výberová káva od slovenských pražiarov

V ľadovej káve od Nuttery nájdete výberovú kávu z rôznych pražiarní po Slovensku. Druh kávy obmieňame, aby ste mohli vyskúšať kávu napríklad z Kostariky, Etiópie či Brazílie. Práve touto formou ste mohli vyskúšať kávu značky Black s pražiarňou v Bratislave a Mlsnacava z Banskej Bystrice.

Funkčnosť je jej parketa

Charakterizuje ju vlastnosť 2v1 – vďaka obsahu kofeínu nakopne a vďaka orechovému základu aj zasýti. Preto sa skvele hodí pri športovaní, na túre, po tréningu či ako rýchle raňajky na ceste do práce. Môžete si ju taktiež zobrať so sebou na cesty, pridať do rôznych receptov, miešaných koktejlov, pripraviť si z nej domáce frappé či len tak ju z chuti popíjať na kúpalisku.

Je ecofriendly..

Obal je zo skla, ktoré patrí medzi recyklovateľný materiál a môže byť opätovne využitý. ? Fľašku od ľadovej kávy môžete tak bez výčitiek vhodiť do kontajnera na sklo kde sa zrecykluje. Alebo si fľašku nechať a načapovať do nej napríklad drogériu, suroviny na váhu či použiť ako nádobku na rôzne koreniny.

Veď povedzme si, čo môže byť lepšie ako zarosená, príjemne vychladená ľadová káva. Plná lahodného, hustého mandľového mlieka. Príjemne sladká s výrazným tónom kvalitne praženej kávy.

Už ju len stačí mať čo najbližšie k sebe však?

Stále sa snažíme aby sa k vám Nuttery dostali čo najbližšie. Ak by ste radi uvítali ľadovú kávu aj vo vašom okolí, napríklad v obľúbenom fitku, bistre, bufete na stanici – spomeňte nás. Budeme Vám vďační za každé odporúčanie či prípadné návrhy.

Užívajte leto! ?

Váš Nuttery team


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0917 236 390
E-mail : kornelia@nuttery.sk

 

Sociálne siete