• Nuttery
  • |
  • 25. mája 2019

Online predaj spustený – Nuttery má svoj vlastný e-shop

Prichádzame k vám s dlho očakávanou novinkou, ktorou je spustenie nášho oficiálneho e-shopu. Vďaka nemu to už nebude len o vyhľadávaní dostupných predajní a sledovaní dostupnosti tovaru. Nuttery si budete môcť odteraz zakúpiť z pohodlia vášho domova s dodaním priamo na adresu. 

Ako však funguje objednávanie na našom e-shope?
Pozrime sa na základné informácie.

Objednávku si môžete vytvoriť kedykoľvek. Čo sa týka doručenia vašej objednávky, sú tu dve možnosti. Objednávky zaslané do utorka 17:00 hod. budú doručené vo štvrtok a piatok v daný týždeň. Ak si však tovar objednáte v stredu, vaša objednávka vám bude doručená až nasledujúci týždeň, alebo počas veľkoobchodného rozvozu v pondelok a utorok. Preto vás budeme po prijatí a pred dodaním vašej objednávky vždy kontaktovať.

Minimálna hodnota objednávky je ohraničená sumou 40 eur a platba bude možná len prostredníctvom platobnej karty.  Objednávku si môžete vyskladať vašimi obľúbenými Nuttery produktami, ktorými sú rastlinné mlieka, všetky druhy orechov a semien, mandľový jogurt a príchute do jogurtu v podobe mrazom sušeného ovocia. Postupom času však našu ponuku rozšírime o ďalšiu sériu produktov a zrealizujeme tiež zbieranie prázdnych sklenených fľašiek z tovaru na váhu výmenou za Nuttery produkty. O tejto novinke sa dozviete čoskoro. ????

Vaša objednávka vám bude dodaná priamo prostredníctvom nášho vlastného rozvozu. Dodanie nebude kuriérskou spoločnosťou, ani poštou. Nuttery to robí inak a na základe vlastného rozvozu vám zabezpečíme  čerstvosť produktov a dodanie objednávky na čas. V rámci rozvozových trás bude zatiaľ pre online objednávky dostupný rozvoz v týchto miestach: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Dolný Kubín, Ružomberok, Banská Bystrica a ich okolie. Postupne však budeme pridávať aj ďalšie miesta, aby ste si mohli vychutnať Nuttery na celom Slovensku.

Vymysleli sme pre vás špeciálny darček. Online predaj je spustený a objednávky sa zbierajú. Ako však odmeniť tých, ktorí si objednajú medzi prvými? Všetky objednávky prijaté do 4.6.2019 dostanú ako darček 2x 500ml limitovanej edície rastlinného mlieka, ktorej príchuť si budete môcť určiť prostredníctvom hlasovania, ktoré zverejníme online v rámci ankety na našom facebookuinstagrame.

Veríme, že sme vás s touto novinku potešili. Pred sebou máme síce kopu práce, no ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče! Vážime si teda hlavne to, že na základe vašej podpory môžeme stále napredovať a vytvárať tak chutné a zdravé produkty. Všetky ďalšie informácie ohľadom nového e-shopu budeme postupne zverejňovať práve tu, na našom blogu, alebo našich sociálnych sieťach.

Radi by sme vám teda pripomenuli.. prvé objednávky dostanú spomínaný špeciálny darček a budú doručené už júnový týždeň v dňoch 6.6.2019 (štvrtok) a 7.6. 2019 (piatok).

Prajeme vám pekný zvyšok dňa a hor sa na objednávky! 🙂 

Váš Nuttery team


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Adresa

SNP 1201/16
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Telefónny kontakt

Mobil : 0944 959 503
Telefón : 0917 236 390

Email

Office : info@nuttery.sk

Sociálne siete