• Nuttery
  • |
  • 25. mája 2019

Online predaj spustený. NUTTERY e-shop

Prichádzame k vám s dlho očakávanou novinkou, ktorou je spustenie nášho oficiálneho NUTTERY e-shopu. Všetky naše NUTTERY výrobky ale aj iné špeciality od kvalitných výrobcov si budete môcť odteraz zakúpiť z pohodlia vášho domova s dodaním priamo na adresu. 

Ako funguje objednávanie na e-shope NUTTERY.SK?

Objednávku si môžete vytvoriť kedykoľvek.

Rozvoz objednávok prebieha každý ŠTVRTOK a PIATOK.

Pri doručení objednávok v daný týždeň je potrebné vytvoriť objednávku najneskôr do stredy 12:00. Po vytvorení objednávky vám príde potvrdzovací email a po vybavení obejdnávok z nášho skladu vám príde email o doručení v pribehu nasledujúcich 2 dní.

Vaše objednávky vám rozvážajú kuriéri z prepravnej spoločnosti Biohouse.

Platba je možná prostredníctvom platby kartou online cez overenú platobnú bránu GOPAY. V platobnej bráne je možnosť zvoliť si uhradenie objednávky aj cez online internet banking vašej banky.

Ak by ste mali s platbou online problém, kontaktujte nás na email eshopnuttery@gmail.com a poskytneme vám detaily k úhrade vašej objednávky prevodom na účet.

nuttery

Veríme, že boli pre vás tieto informácie užitočné.  Všetky ďalšie informácie ohľadom dostupnosti nových produktov na NUTTERY e-shope budeme postupne zverejňovať na našich sociálnych sieťach.

INSTAGRAM: @nuttery_official  FACEBOOK:  @NutterySlovakia

Váš NUTTERY tím


Nie je možné pridávať komentáre.


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0917 236 390
E-mail : kornelia@nuttery.sk

 

Sociálne siete