• Nuttery
  • |
  • 16. júna 2020

Kam zájsť v Bratislave na mandľové cappuccino?

Určite ste viacerí z vás postrehli, že náš mandľový raj získal možnosť dostať sa do niekoľkých kaviarní po Slovensku. Radi by sme vám tento krát predstavili miesta v Bratislave, kde si z chuti môžete vychutnať obľúbené mandľové cappuccino, latté či lahodnú ľadovú kávu.

Bratislavská kaviareň Franz Xaver Messerschmidt

Kaviareň Franz Xaver Messerschmidt – sídliaca na Námestí SNP, vás očarí nielen svojim historickým interiérom ale najmä kvalitnou talianskou kávou a chutnými domácimi zákuskami. Vyskúšať tu môžete aj talianske affogato s vanilkovou zmrzlinou, mandľové caffé latté alebo cappuccino.

Kontajner Riviéra a Galéria Kontajner

Zaujímavé koncepty kavarne spojenej s reštauráciou nájdete hneď neďaleko MHD zástavky Molecova v Karlovej Vsi a v Petržalke na MHD zástavke Farského. Náš mandľový raj je tu na každodennom poriadku a to nie len v takomto latté-čku ale v rámci menu si môžete vychutnať rôzne raňajkové kaše alebo smoothies pripravené práve s mandľovým rajom. Vyskúšať tu môžete aj lahodné obedové menu a ako dezert chutné raw aj klasické cheesecaky.

https://www.facebook.com/kontajnerriviera/

black.

Kaviareň Black ste mohli spoznať prostredníctvom spolupráce pri našej ľadovej káve. Áno, je to naša ľadová káva v ktorej ste mohli vyskúšať kávu od black hneď ako prvú. V kaviarni nájdete náš mandľový raj a taktiež príjemný personál, ktorý Vám vždy poradí aká kombinácia kávy a mlieka je tá najlepšia. Prevádzku nájdete na Gorkého ulici so širokou ponukou chutných dezertov, nápojov a v neposlednom rade aj vynikajúcu čerstvo praženú kávu.

https://www.facebook.com/black.svk/

Malý princ Espresso bar

Priestory kaviarne nás hneď oslovili svojim minimalistických dizajnom. Útulne miesto – ideálne na vychutnanie si dobrej kávy pri obľúbenej knižke. Mandľový raj tu sídli už nejaký ten piatok a najviac si ho radi vychutnávate v podobe napeneného cappuccina. Kaviareň nájdete na ulici Budyšínska 1 hneď neďaleko MHD zastávky Odbojárov.

https://www.facebook.com/malyprincespressobar/?ref=br_rs

Thal Kaviareň

Thal je miesto, kde pohladíte svoju dušu ako famóznym jedlom tak aj osviežujúcimi nápojmi. Nájdete ho v nákupnom centre VIVO (bývalý Polus) a na Mýtnej ulici pri Blumentáli.  NOVINKA letnej sezóny je mandľový raj, ktorý si môžete vychutnať v teplej ale aj ľadovej verzii flatwhite či cappuccina. Spojenie kávičky od 9 Grams Coffee a mandľového mlieka od NUTTERY vám určite učaruje. Vyskúšať môžete aj ich domáce koláčiky, dobré víno a sezónne drinky.

https://thal.sk/o-nas/

Veríme, že sme vám týmto spôsobom uľahčili spôsob hľadania miest s doborou kávou a možno aj predstavili zaujímavé miesta o ktorých ste ešte nevedeli. A ak ste ešte neskúšali kávu s mandľovým mliekom už viete kde v Bratislave nájdete to najlepšie. 

Váš NUTTERY tím


Nie je možné pridávať komentáre.


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Mobil : 0944 959 503
Telefón : 0917 236 390
Office : info@nuttery.sk

Sociálne siete