• Nuttery
  • |
  • 29. júna 2021

Mandľové mliečka Nuttery nájdete aj v Trenčianskom BEZOBALiS.

Naše mandľové nápoje a jogurty má dlhodobo v ponuke aj bezobalový obchod v Trenčíne 🌱 BEZOBALiS, do ktorého dodávame naše výrobky takmer od našich začiatkov. Každý týždeň tak na vás čaká čerstvá dávka vášho obľúbeného vegánskeho nápoja aj v meste pod hradom Matúša Čáka 😊.

„Nuttery sa u nás veľmi ujalo. Sme radi, že našim zákazníkom zachutilo. Rastlinné mlieka totiž predstavujú skvelú, a hlavne zdravú alternatívu k produktom živočíšneho pôvodu.“ hovorí Martina, zakladateľka obchodíku.

Majitelia BEZOBALiS-u Maťa s Maťom..

na svojich osvetových prednáškach a vo svojom zero waste blogu ♻ často pripomínajú, že práve vyradenie, alebo aspoň zníženie spotreby mäsa a živočíšnych výrobkov, je jedným z najefektívnejších spôsobov, ako znížiť svoju osobnú uhlíkovú stopu.

Novinkou, do ktorej sa s nami BEZOBALiS okamžite zapojil, je aj spätné odoberanie prázdnych fľašiek, ktoré do obchodu vrátia zákazníci. Spolu tak predchádzame vzniku ďalšieho odpadu, nakoľko sú fľašky opäť plnené a svoj zmysel tak nestratia hneď po prvom použití. „Na spätný zber zákazníci okamžite zareagovali veľmi pozitívne a ocenili túto snahu. V súčasnosti sa nám vracia zhruba 75% predaných fľašiek, čo je super číslo, nakoľko nejde o zálohovaný zber. Naši zákazníci sú skrátka uvedomelí 😊“ dodáva Martin.

Ak ste teda v Trenčíne, určite sa zastavte v milom BEZOBALiS-e na jedno “chladené” 😊.

Tím Nuttery & BEZOBALiS


Nie je možné pridávať komentáre.


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0917 236 390
E-mail : kornelia@nuttery.sk

 

Sociálne siete