• Nuttery
  • |
  • 25. mája 2019

Online predaj spustený – Nuttery má svoj vlastný e-shop

Prichádzame k vám s dlho očakávanou novinkou, ktorou je spustenie nášho oficiálneho e-shopu. Vďaka nemu to už nebude len o vyhľadávaní dostupných predajní a sledovaní dostupnosti tovaru. Nuttery si budete môcť odteraz zakúpiť z pohodlia vášho domova s dodaním priamo na adresu. 

Ako však funguje objednávanie na našom e-shope?
Pozrime sa na základné informácie.

Objednávku si môžete vytvoriť kedykoľvek. Čo sa týka doručenia vašej objednávky, budeme Vás po prijatí a pred dodaním vašej objednávky vždy kontaktovať.

Minimálna hodnota objednávky je ohraničená sumou 40 eur a platba bude možná len prostredníctvom platobnej karty.  Objednávku si môžete vyskladať vašimi obľúbenými Nuttery rastlinnými mliekami, všetky druhy orechov a semien, mandľový jogurt a príchute do jogurtu v podobe mrazom sušeného ovocia. Postupom času však našu ponuku rozšírime aj o ďalšiu sériu nových produktov.

Vaša objednávka vám bude dodaná priamo prostredníctvom nášho vlastného rozvozu. Dodanie nebude kuriérskou spoločnosťou, ani poštou. Nuttery to robí inak a na základe vlastného rozvozu vám zabezpečíme čerstvosť produktov a dodanie objednávky na čas. V rámci rozvozových trás bude zatiaľ pre online objednávky dostupný rozvoz v týchto miestach: Bratislava, Trnava, Trenčín, Žilina, Dolný Kubín, Ružomberok, Banská Bystrica a ich okolie. Postupne však budeme pridávať aj ďalšie miesta, aby ste si mohli vychutnať Nuttery na celom Slovensku.

Veríme, že sme vás s touto novinku potešili. Pred sebou máme síce kopu práce, no ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče! Vážime si teda hlavne to, že na základe vašej podpory môžeme stále napredovať a vytvárať tak chutné a zdravé produkty. Všetky ďalšie informácie ohľadom nového e-shopu budeme postupne zverejňovať práve tu, na našom blogu, alebo našich sociálnych sieťach.

Prajeme vám pekný zvyšok dňa 🙂 

Váš Nuttery team


Nie je možné pridávať komentáre.


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Mobil : 0944 375 199
Office : info@nuttery.sk

Sociálne siete