• Nuttery
  • |
  • 21. januára 2019

Zatrénuj si, zabehaj a ochutnaj!

Ako už každý vieme, pri začiatkoch akejkoľvek značky je dôležité aby si najskôr získala publikum. My sme si zo začiatku mysleli, že to bude hlavne food scéna a tak sme začali oslovovať food bloggerov, ktorí naše mlieka vyskúšali a následne nám povedali svoj názor. Presne takto sme sa zoznámili s food bloggerkou a bežkyňou Ivkou Záškvarovou (OnlyAjvn)  vďaka ktorej, sa Nuttery dostali práve k bežeckej komunite Adidas Runners Bratislava.

Čo by sme mali o Nuttery vedieť? ✅?

Podstata Nuttery je vytvárať také produkty, ktoré nie len že budú dobre chutiť ale budú hlavne prospešné pre naše telo. Teraz sú to rastlinné nápoje, ktoré si vďaka šetrnej pasterizácii uchovávajú všetky dôležité vitamíny, minerály a vďaka benefitom z orechov pomáhajú pri športovej výžive a následnej regenerácii. 

S Adidas Runners v Bratislave sme začali byť v kontakte už od leta, kde ste si po utorkovom rannom behu ? mohli vychutnať čerstvé Nuttery s ktorými ste uhasili smäd či doplnili vlákninu a zahnali mierny hlad. Boli sme veľmi radi, že sme dostali toľko pozitívnych ohlasov a odvtedy Nuttery sprevádza Adidas Runners v Bratislave na ich každej špeciálnej udalosti. Bol to napríklad aj Halloween beh, Vianočný beh, či napríklad aj záverečný Vianočný tréning spojený so súťažou kde jednou z hlavných cien bol aj zlatý Nuttery box.?

Vďaka pozitívnym ohlasom medzi bežcami sa Nuttery dostali aj do študentskej bežeckej komunity v neďalekom Rakúsku. V meste Krems sa nachádza univerzita kde študuje viacero slovenských študentov, ktorí aj spolu so svojími zahraničnými spolužiakmi ochutnávali Nuttery na Mikulášskom behu ? a musíme uznať, že im veľmi chutilo. Plus vďaka tomu, že máme na etikete aj anglický preklad si mohol, každý bez problémov prečítať všetky informácie čo sa týka zloženia či pôvodu.

Samozrejme, že nechýbala ani menšia dávka humoru, z ktorého vznikli aj veľmi vtipné fotky. Napríklad ako vyzeráme pred a po vypití nášho relaxačného makového sna. ??

Neskôr sa Nuttery objavili aj v Banskej Bystrici, kde sme prišli podporiť a odprezentovať Nuttery na udalosti Športový Mikuláš pod vedením FitKids Banská Bystrica. Tu ste mohli zastihnúť našu Zuzku, ktorá počas štúdia v odbore výživa ľudí vám vie vždy najlepšie poradiť čo sa týka výživy a zdravia. A práve takéto informácie sa mamičkám malých športovcov veľmi zišli ?

Sme veľmi radi, že sa postupne môžeme zúčastňovať aj na udalostiach, ktoré nie sú zamerné len na food scénu ale aj napríklad také ako je šport. Síce sú naše Nuttery najlepšie zakompované v receptoch ako napríklad kaše, koláčiky či smoothies, veľmi dobré sú aj samé od seba. Je to najlepší a najrýchlejšie zdroj zdravých tukov, vlákniny, vitamínov a my sme neskutočne radi, že viete našu prácu vytvárať zdravý a kvalitný produkt oceniť. 

Ďakujeme, že ste s nami a vidíme sa čoskoro v novom príspevku ?

Váš Nuttery team

 


Nie je možné pridávať komentáre.


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0907 166 426
E-mail : info@nuttery.sk

 

Sociálne siete