• Nuttery
  • |
  • 28. septembra 2018

Zoznámte sa so slovenskou značkou rastlinných nápojov

Všetko to začalo tesne pred rokom keď som sa pripravoval na štátnice. Zrazu na mňa vybehla z kuchyne Zuzka s niečim, čo vyzeralo ako mlieko. Keďže klasické mlieko už nepijem, poďakoval som a slušne odmietol. Zuzka sa iba zasmiala a povedala, že to mám skúsiť. Bolo to tak neskutočne dobré. ?  Normálne som ten pohár exol! Hneď som chcel vedieť čo to vlastne je.  Zuzka mi následne vysvetlila, že je to v podstate rastlinná náhrada mlieka, ktorá sa dá sa vyrobiť z rôznych surovín.

„S mojim ocinom sme si od malička robievali tieto mlieka z maku a mandlí.“ 

Pár dní na to som teda zašiel do obchodu, či tam niečo podobné nájdem. Niečo kvalitné a domácej výroby. Našiel som však len bežne dostupné rastlinné mlieka v tetrapakoch, ktoré keď som ochutnal, neboli vôbec také ako to, čo mi pred pár dňami pripravila Zuzka. Snažil som sa teda vygoogliť, či sa vôbec dá niekde kúpiť takýto produkt domácej výroby, nič som však nenašiel. Urobili sme teda pár vlastných receptúr, ktoré sme následne dávali skúšať všetkým kamarátom a známym. Stretli sme sa s toľkými dobrými reakciami, ktoré docielili to, že sme začali vážne uvažovať nad založením vlastnej značky.Medzitým som ukončil štúdium na právnickej fakulte a tu nastal zlom, že čo ďalej.  Vždy som chcel podnikať  a nevedel som či do toho ísť alebo nie. Predo mnou však stála Zuzka, ktorá na to mala jednoduchú odpoveď:

 „Poďme do toho!“

Povedal som si, však prečo nie. Ja sa dobre vyznám v právnych veciach a Zuzka, ktorá študuje Výživu ľudí v Nitre zase vo výžive. Toto by sa nám mohlo predsa skvele hodiť! Motýliky v bruchu nám napovedali, že to bude výzva. Ale, kto nemá výzvy rád?

Náš cieľ bol jasný, priniesť na slovenský trh niečo kvalitné a chutné. Trvalo to približne 5 mesiacov, počas ktorých sme skúšali rôzne experimenty na dosiahnutie tej správnej receptúry. Musíme povedať, že to bola naozaj drina. ? Nakoniec sme však prišli na tú správnu. Najlepšie je to, že nemusíme použiť žiadne aditíva a trvanlivosť bude aj tak dlhšia ako pár dní. Po ďalších 6 mesiacoch máme spokojných zákazníkov po celom Slovenskučo nás neskutočne napĺňa pocitom z dobre vykonanej práce a ženie nás stále vpred. 

Dnes je našim cieľom priniesť ľudom na Slovensku vysoko kvalitné rastlinné produkty, ktoré vám budú nielen chutiť ale hlavne budú prospešné pre vaše telo a vaše zdravie. Preto sa snažíme spájať s kvalitnými slovenskými značkami s cieľom vytvárať produkty, na ktoré bude každý Slovák hrdý, že sú naše, domáce! Ďakujeme, všetkým za podporu a všetky pozitívne ohlasy.  ❤

Veľmi za z toho tešíme. Veď práve vďaka vám sa nám po roku podarilo spustiť náš oficiálny web, na ktorom vás budeme môcť informovať o všetkých novinkách, lahodných receptoch a najbližších akciách.  

Ďakujeme, že ste s nami! Vidíme sa čoskoro ?


Nie je možné pridávať komentáre.


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0907 166 426
E-mail : info@nuttery.sk

 

Sociálne siete