• Nuttery
  • |
  • 10. júna 2019

V Dolnom Kubíne vzniká prvý Nuttery PLACe

Najskôr sme začínali vo vlastných priestoroch s domácou výrobou. Postupne sme však získali priestory našej oficiálnej prevádzky. Mať však miesto, kde sa môžete vy s nami a my s vami osobne stretnúť s názvom Nuttery PLACe je dlho pripravovaný projekt ktorý sa čoskoro spustí. Preto by sme vám ho s radosťou oficiálne predstavili.

Čo všetko budeme môcť v Nuttery PLACe vidieť?

Prvý Nuttery PLACe bude sídliť v Dolnom Kubíne

V meste, kde to pre nás všetko začalo a to hneď vedľa našej oficiálnej prevádzky na adrese Radlinského 1714 v Dolnom Kubíne. Preto tu budú na vás čakať všetky naše Nuttery výrobky vždy čerstvé a pripravené na ochutnanie. Taktiež si budete môcť vychutnať limitované edície našich rastlinných mliek v rôznych príchutiach. Kešu mlieko? Lieskové kakavko? Jahodový mandľový raj? – nechajte sa prekvapiť.

Prémiové výrobky od slovenských výrobcov

Na naše výrobky sme hrdí a tešíme sa, že vám chutia. Nakoľko však máme na Slovensku viacero zaujímavých a kvalitných produktov, pripravili sme si pre vás v Nuttery PLACEe oddelenie s názvom Nuttery selection – v ktorej budete môcť nájsť prémiové výrobky od slovenských výrobcov. Vyberané tak, aby ste si mohli vychutnať z každého rožka troška. Budú to napríklad kvalitné orieškové maslá a krémy, delikátne džemy alebo napríklad aj domáca ekologická kozmetika.

Potraviny na váhu

Ako môžete vidieť aj na našom grafickom vizuáli, v Nuttery PLACe bude dostupná aj selekcia rôznych semiačok, strukovín či orieškov na váhu. Mandľový raj vám chutí tak, že by ste radi ochutnali aj mandle z ktorých ho výrábame? Snažíte sa žiť ekologicky a už vás nebaví kupovať potraviny v plastových obaloch? Toto je to správne miesto.

Jogurtový bar a káva so sebou

Našou novinkou sa stal aj mandľový jogurt, ktorý ma niekoľko násobné využitie. Výborne však chutí najmä s rôznymi orieškami, ovocnou príchuťou, sušeným ovocím či kakaom. V Nuttery PLACe bude preto pre vás pripravený jogurtový bar, kde vám s radsťou namiešame mandľový jogurt podľa vašich predstáv. Nebude taktiež chýbať výberová káva od slovenských pražiarov, z ktorej vám pripravíme klasické espresso, mandľové kapučíno alebo mandlatté s príchuťou pravej drvenej vanilky či cejlónskej škorice.

Miesto osobného odberu online objednávky

Nakoľko sa váš záujem o objednanie si Nuttery cez e-shop rozšíril aj na Orave a v jej okolí pracujeme na tom, aby sa na eshop pridala možnosť osobného odberu priamo u nás v Nuttery PLACe. Radi sa totiž to s vami stretneme osobne, zodpovieme na vaše otázky a popri tom si napríklad môžeme spolu vychutnať výberovú kávičku alebo si pochutiť na lahodnom mandľovom jogurte.

My máme pred sebou ešte pár posledných úprav a popravde, nevieme sa dočkať dňa, kedy sa dvere Nuttery PLACu otvoria pre všetkých vás. Nakoľko však dostávame podporu z viacerých strán, radi by sme sa poďakovali najmä ZANstudio – Ondrej Ivan za pomoc s grafickým vizuálom. Oficiálne otvorenie teda zverejníme hneď ako bude všetko pripravené.

Nezabúdajte, čoskoro sa vidíme v novom Nuttery PLACe! ?

Váš Nuttery team


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0917 236 390
E-mail : kornelia@nuttery.sk

 

Sociálne siete