• Nuttery
  • |
  • 18. októbra 2019

V Nitre majú NUTTERY už niekoľko predajných miest

Naše ochutnávkové turné sme začali nedávno a rozhodli sme sa ho odštartovať ochutnávkou priamo na novom predajnom mieste v bistre u Pánov Baklažánov, ktoré pre Vás počas celého týždňa pripravuje zdravé a chutné obedové či raňajkové menu..

Kde sa dajú Nuttery v Nitre zakúpiť?

Na Slovensku máme viacero miest v podobe bioobchodov či predajní so zdravou výživou kde si môžete naše Nuttery zakúpiť. V Nitre sú to napríklad Náš Dvor- farmárske potraviny, Špajza či Slniečko – zdravá výživa. Čo však také bistro s vlastným obchodom kde môžete zájsť na chutný obed a zároveň si nakúpiť zaujímavé zdravé maškrty na doma? Ďalším predajným miestom je bistro u Pánov Baklažánov.

Počas našej ochutnávky u Pánov Baklažánov sme mali príležitosť osobne sa spoznať s majiteľmi a celým tímom. Nebudeme klamať a musíme povedať, že v bistre počas celej ochutnávky kolovala skvelá atmosféra. Vidieť ľudí usmievajúcich sa od ucha k uchu z dobre vykonanej práce, ktorou tešia druhých, je na nezaplatenie. Takto sme vedeli, že sa Nuttery raz a opäť dostali na to správne miesto.

Čo by sme však radi povedali o našich ochutnávkach?

Naše ochutnávky konáme po celom Slovensku na ktoré viacerí s vás prídu. Ako v rámci našej výroby, tak aj počas našich ochutnávok sa snažíme dbať na ekológiu. Preto sme sa rozhodli znížiť odpad a používať namiesto klasických plastových pohárikov ochutnávkové poháriky z bioplastu, ktoré nám dodáva Bionela.eu ♻ a na ochutnávku mandľového jogurtu zase recyklovateľné drevené lyžičky.

Touto formou by sme sa Vám chceli poďakovať a samozrejme oznámiť, že Nuttery nájdete v Nitre po novom u Pánov Baklažánov, ktorí sídlia blízko Autobusovej stanice na adrese Staničná 11. Budeme radi, ak nám pošlete fotku, či zanecháte v bistre hodnotenie. ?

Vidíme sa čoskoro!

Váš Nuttery team


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Adresa

Radlinského 1714
026 01 Dolný Kubín
Slovenská republika

Kontakty

Zákaznícka linka : 0944 375 199
Nuttery Place : 0917 236 390
E-mail : kornelia@nuttery.sk

 

Sociálne siete